KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 10201195
nr 1020 1195
Dalahäst
modell äldre, höjd: 10 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 februari 2016
kl 19:36:03
400 kr
450 kr
500 kr